Technika czyszczenia

Podczas wykonywania wszelkich prac korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości, specjalistycznych maszyn firmy KARCHER. Pranie dywanów oraz wykładzin realizujemy pod precyzyjnie wyznaczonym poziomem ciśnienia, co z kolei pozwala na gruntowne oczyszczenie danej powierzchni. Dywany nie są tym samym narażone na wiotczenie bądź nadmierne przemoczenie, gdyż stosowane specyfiki czyszczące rozpylane są równomiernie. W konsekwencji tego dywany ładnie pachną.

Technika czyszczenia stosowana przez firmę Alladyn opiera się na rozprowadzaniu preparatów przy jednoczesnym ich odsysaniu wraz z wszelkimi zgromadzonymi zanieczyszczeniami, kurzem oraz brudem do osobno wydzielonego zbiornika. W rezultacie powierzchnia dywanu jest delikatnie wilgotna od strony wierzchniej, od dołu natomiast całkowicie sucha. Nie ma także żadnych problemów z rozpryskującą dookoła wodą.

W swojej pracy korzystamy z maszyn i środków marki KARCHER. Jest to renomowana i znana na rynku europejskim firma, której sprzęty gwarantują perfekcyjną realizację usług czyszczenia. KARCHER to rozwiązania idealne do prania dywanów, tapicerek i wykładzin. Korzystamy ze środków czyszczących, których składniki mają właściwości konserwujące oraz wzmacniające włókna dywanów. Dzięki temu każdy produkt po czyszczeniu jest jak nowy. Wszelkie preparaty używane w naszej pracy charakteryzują się również właściwościami roztoczobójczymi.

Zaufali nam

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami